Łuszczyca Mydło Mydło 100g Dr Michaels (Moisturising Bar)


FEB3

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


36,00 zł

Mydło do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej 100 g,

Producent: TIRSEL PTY. LTD. , 374 Nepean Hwy, Frankston, 3199 Victoria Australia

Osoba odpowiedzialna: FEBUMED Ferenc Sp. k. , ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa

index: FEB3


Mydło do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, polecane dla osób dotkniętych zmianami łuszczycowymi, atopowym zapaleniem skóry, egzemą, pokrzywką. Szczególnie wskazane w przypadku zmian łuszczycowych na dłoniach. Opracowane na bazie naturalnych olejków eterycznych z dodatkiem witaminy E. Mydło dzięki unikalnej formule, ogranicza świąd, odżywia skórę, jednocześnie myjąc ją i pielęgnując. Zapobiega przesuszeniu i nadmiernej szorstkości skóry.

Przeprowadzone obserwacje dowiodły, że zawarte w produkcie składniki wykazują dużą skuteczność w procesie gojenia i regeneracji skóry.

Sposób użycia:
Mydło należy stosować tak często, jak wymaga tego codzienna pielęgnacja ciała, bez konieczności używania mydła tradycyjnego.

UWAGI:

  • W celu wykluczenia reakcji alergicznych, mydło należy zastosować na niewielkiej powierzchni ciała zgodnie z podanym sposobem użycia. Obserwowoać do 48 godzin, czy nie pojawiają się zmiany świadczące o nadwrażliwości na składniki preparatu
  • Przy wystąpieniu nagłego świądu, zaczerwienienia skóry, preparat należy zmyć i skontaktować się z lekarzem.
  • W razie kontaktu preparatu z oczami, przemyć je wodą aż do ustąpienia pieczenia
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Składniki:
WATER, SODIUM PALMITATE, SODIUM COCOATE, WHEATGERM OIL, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, VITAMIN E, TETRASODIUM EDTA, SODIUM ETIDRONATE, LAVENDER OIL, SWEET ALMOND OIL , EVENING PRIMROSE OIL, AVOCADO OIL, CHAMOMILE OIL.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.