Pokrzywa indyjska 60 kapsułek


ALT42

Nowy produkt

Dostępnośc produktu

Tylko online


30,00 zł

Pokrzywa Indyjska 60 kapsułek

Dystrybutor: Alter Medica J.P.M. Szupina sp.j. , ul. Spokojna 11 , 34-300 Żywiec

Index: ALT42

Pokrzywa Indyjska, to roślina rosnąca w krajach Azji Południowo-Wschodniej. Znana jest również pod nazwą Forskolin, Forskolina. Ekstrakt z korzenia Pokrzywy Indyjskiej był stosowany od dawna w naturalnej medycynie hinduskiej. Pokrzywę Indyjską stosowano tam do leczenia układu krążenia, układu oddechowego, moczowego oraz do bezsenności.

Ekstrakt z Pokrzywy Indyjskiej stosuje się przede wszystkim wspomagająco w procesie odchudzania. Pokrzywa Indyjska cechuje się wyjątkowymi właściwościami, które wspomagają rozkład tłuszczu w komórkach. Wspiera również odpowiedni metabolizm w organizmie. Ekstrakt z Pokrzywy Indyjskiej można zatem polecić osobom, które chcą kontrolować wagę ciała lub walczą z nadwagą i u których poziom "cAMP" jest często bardzo niski nie pozwalając na skuteczną utratę tkanki tłuszczowej

Skład: Suplement Diety
Ekstrakt z Pokrzywy Indyjskiej (Coleus Forskohlii L.) 5:1, substancje dodatkowe: celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające), żelatyna (otoczka kapsułki).

Zalecane spożycie:
1 kapsułka dziennie. Należy popić wodą.

Zawartość dziennej porcji (1 kapsułka):

Ekstrakt z Pokrzywy Indyjkiej - 300 mg

Zawartość netto/Masa netto 1 kapsułki:
60 kapsułek/500mg

Przechowywanie:
Kapsułki z ekstraktem z Pokrzywy Indyjskiej należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej (do 25ºC), w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania:

  • nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji ekstraktu z Pokrzywy Indyjskiej,
  • nie zaleca się spożywania Pokrzywy Indyjskiej przez dzieci,
  • spożywanie ekstraktu z Pokrzywy Indyjskiej przez kobiety w ciąży i w okresie laktacji po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze oferty.